TOP 5 nejvýdělečnějších filmových párů: Ron s Hermionou všechny převálcovali!

19. ledna 2011 v 15:41 | Michal |  Novinky - Denní věštec
my-harry-potter-world.blog.cz

Žebříček sestavil magazín Forbes podle jednoduchého vzorce. V úvahu připadaly všechny dvojice, které se společně objevily na filmovém plátně více než jednou. Následně se sečetly jejich výdělky za posledních 10 let a žebříček byl na světě. Kolik tedy vydělal známý kouzelnický pár z Harryho Pottera? A koho všeho nechal za sebou?

Vítězství filmového Rona Weasleyho (Rupert Grint) a jeho kamarádky Hermiony Grangerové (Emma Watson) je opravdu výrazné. Tato filmová dvojice, jež si spolu zahrála celkem v osmi filmech potterovské série, vydělala společně 6,3 miliardy dolarů a odskočila tak druhému páru v žebříčku o více než tři miliardy! Stříbrnou medaili v tomto případě získala Arwen (Liv Tyler) společně s Aragornem (Viggo Mortensen) z trilogie Pán prstenů. Třetí místo pak patří pirátské dvojici Kieře Knightley a Orlandu Bloomovi aneb Elizabeth Swan a Willu Turnerovi.

Těsně pod stupni vítězů spočinula Kate Winslet a Leonardo DiCaprio, kteří se spolu objevili ve filmech Titanic a Nouzový východ. Celou pětku pak uzavírá Robert Pattinson jako upír Edward a Kristen Stewart jako Bella z úspěšné filmové série Stmívání.

1. Rupert Grint & Emma Watson - $6.3 miliardy
2. Liv Tyler & Viggo Mortensen - $3 miliardy
3. Orlando Bloom & Keira Knightley - $2.7 miliardy
4. Leonardo DiCaprio & Kate Winslet - $1.9 miliardy
5. Robert Pattinson & Kristen Stewart - $1.8 miliardy


zdroj: topzine.cz


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama