Rupert Grint se objevil v seriálu Come Fly With Me na BBC1's

12. ledna 2011 v 14:42 | Michal |  Rupert Grint/Ron Weasley
my-harry-potter-world.blog.cz
Rupert Grint se mihl v 3. díle komediálního seriálu Come Fly With Me (Pojď si se mnou zalétat) na britském televizním kanále BBC1.Ve své mini-role ztvárnil sám sebe v situaci, kdy ho po příletu z Los Angeles na letišti osloví jeden z letištních pracovníků, jedna ze dvou hlavních postav Taaj (Matt Lucas).

překlad videa v celém článku


Překlad:
Blíží se konec Taajovej změny, ale právě dostal telefonát od kolegy s jednou velmi vzrušující zprávou.

Taaj: OK! Minulý víkend jsem napsal scénář k filmu, který budu režírovat, produkovat, zahraju si v něm, udělám hudbu a moje máma laskavě souhlasila, že se postará o catering. (Občerstvení, pozn.) Bude se to jmenovat Future Cop 2000 a bude to o jednom policajtu z budoucnosti, který řeší zločiny. Zní to dobře, že? Zároveň velmi originální, skvělé! Takže, co teď potřebuju, je velká hollywoodská hvězda, která by mému projektu pomohla vzlétnout. A právě jsem se dozvěděl, že Rupert Grints z Harry Potters filmů přilétá z LA, takže se jdu pokusit dát mu můj scénář. Člověče, jsem takový vzrušený! Toto je pro mě příležitost stát se velkým režisérem!
Rupert! Hej, člověče, Rupert! Ty jsi Rupert Grint, že?
Rupert: Rupert Grint, ano..
Taaj: Vždyť říkám, Rupert Grint! Miluji tě, člověče, jsi jeden z mých nejoblíbenějších herců všech dob!
Rupert: OK ...
Taaj: Miluji Harryho Pottera, člověče! Ale nikdy jsem si neuvědomil, že takto vypadáš i ve skutečnosti. Vždycky jsem si myslel, že tvá tvář byla vytvořena speciálními efekty, ne? Ačkoliv jsem potterovky neviděl všechny. Viděl jsem jen tu část, kde jsou všichni v té škole a je tam plno kouzel a čarodějů ... Och, a ještě jsem si stáhnul i ten film, Škola jízdy ...
Rupert: A líbil se vám?
Taaj: Jsem rád, že jsem za něj neplatil. Celé to bylo jen o tobě a Julii Watersové, a furt jste jen povídali, a nebyly tam žádné kozy, žádná akce, vůbec si tam neměl sex ...
Rupert: Ale je to opravdu dobrý film!
Taaj: Náá, pravděpodobně by se mi nelíbil!
Celnictví: Další!
Rupert: OK, jsem na řadě! Rád jsem se s vámi seznámil.
Taaj: Napsal jsem filmový scénář.
Rupert: Aha!
Taaj: Jmenuje se Future Cop 2000, že, a budu v něm hrát hlavní roli, ale potřebuji opravdu skvělého mladého britského herce, který by zahrál roli úhlavního nepřítele.
Rupert: Díky!
Taaj: Takže by si ho mohl dát Danielem Radcliffem? ...
Řekni mu, že je to role zlého kyborga!
Celnictví: Další!
Taaj: Celý se chveji, člověče! To byl skutečný Ron Weasley! 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama