Práce na soundtracku k HP7: část II. se brzy začne!

12. ledna 2011 v 19:49 | Michal |  Novinky - Denní věštec
my-harry-potter-world.blog.cz

Andre Desplat, který má na svědomí soundtrack k filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část I. prozradil v nedávném rozhovoru pro The Guardian, že již brzy začne s prací také soundtracku k druhé části Harryho Pottera a Relikvií smrti, čímž se asi definitivně potvrzuje, že soundtrack k poslední filmové Potterovce složí právě on! Z této informace můžeme zároveň usoudit, že sestřih filmu HP7: část II. už nabývá finální podobu!

"Dokončil jsem první část, ale už velmi brzy začnu pracovat na druhé části."

V rozhovoru také zmínil, že pracovat na Harrym Potterovi je velmi těžké a uvědomuje si, že jeho práci uvidí dříve nebo později celý svět...

"No, je to velká odpovědnost převzít místo po Johnu Williamsovi a Patricku Doylovi. Je tu dlouhá historie a trio vyrůstalo spolu s námi a stalo se součásti rodin po celém světě. Je to velmi náročná práce, napsat mnoho minut hudby a navíc tu často dochází ke změnám, jelikož střih filmu je samozřejmě stále ve vývoji a musíte se tomu přizpůsobit. Velký orchestr. A navíc si uvědomuji, že každý návštěvník kin na světě, tento film jednou nebo později uvidí."


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama